Nasze Domki

Osada Aurora Domki w Karkonoszach.

Osada Aurora to piękny całoroczny kompleks wypoczynkowy, leżący pośród gór w bliskiej odległości jeziora. Domki otoczone są kwitnącymi kwiatami, które wyciszają, przyciągają wzrok i nadają koloru. Piękna i malownicza lokalizacja oraz cisza i spokój pozwala na wypoczynek na łonie natury bez zgiełku i hałasu. Ciche, ciemne, spokojne i pełne gwiazd noce idealnie wyciszają, a szum drzew i odgłosy natury zrelaksują umysł, a rano obudzi śpiew ptaków. Okolica idealna dla każdego miłośnika piękna natury, ale także osób lubiących aktywnie wypoczywać, przemierzając szlaki górskie, jeżdżąc na rowerze, czy nartach. 

Niezależnie od tego jaki rodzaj wypoczynku lubicie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, od stoków narciarskich przez górskie szlaki turystyczne po wycieczki pobudzające lekką adrenalinę.

Miszkowice to mała spokojna wieś znajdująca się u stóp Karkonoszy. Lokalizacja sprawia, że jest to idealne miejsce wypadowe, z którego łatwo zaplanować zwiedzanie całego regionu. Tym, którzy szukają wypoczynku w zaciszu domku zapewniliśmy wygodne i piękne wnętrza oraz funkcjonalne tarasy z zadaszeniem oraz miejscem do opalania. Blisko Osady jest mały wiejski sklepik, gdzie można kupić najpotrzebniejsze rzeczy, na większe zakupy zapraszamy do Kamiennej Góry, Lubawki lub do naszych czeskich sąsiadów.

Sprawdź co kryje się w naszych domkach

Domek Lawendowy

Domek z w pełni wyposażoną dużą kuchnią. Dodatkowo wyposażony w piekarnik i pralkę. Urządzony w kolorystyce morskiej. Oświetlenie ledowe, ciepłe. Duży kominek (tzw. koza). Na piętrze 3 sypialnie, ciepłe dywaniki przy łóżkach. Zasłony zaciemniając, wygodne materace, kołdry i poduszki - wyroby medyczne - gwarantują zdrowy i spokojny sen. Roślina dominująca wokół domku - lawenda.

Domek Lniany

Domek z w pełni wyposażoną dużą kuchnią. Urządzony w kolorystyce zieleni i pistacji. Oświetlenie ledowe, ciepłe. Duży kominek (tzw. koza). Na piętrze 3 sypialnie dla 6-iu osób, ciepłe dywaniki przy łóżkach. Zasłony zacieniając, wygodne materace, kołdry i poduszki - wyroby medyczne - gwarantują zdrowy i spokojny sen. Na parterze 2 dodatkowe miejsca do spania na narożniku z funkcją spania. Roślina dominująca wokół domku - lnica purpurowa.

Domek Barbulowy

Domek z w pełni wyposażoną dużą kuchnią. Urządzony w kolorystyce szarości. Oświetlenie ledowe, ciepłe. Duży kominek z szybą z dwóch stron (tzw. koza). Na piętrze 3 sypialnie dla 6-iu osób, ciepłe dywaniki przy łóżkach. Zasłony zaciemniając, wygodne materace, kołdry i poduszki - wyroby medyczne - gwarantują zdrowy i spokojny sen. Na parterze 2 dodatkowe miejsca do spania na narożniku z funkcją spania. Dominująca roślina wokół domku - barbula.

Najnowsze promocje cenowe dostępne na stronie naszego partnera!