O obiekcie

 Osada Aurora Domki do wynajęcia to piękny całoroczny nowo wybudowany (2022 r.) kompleks wypoczynkowy. Osada składa się z trzech całorocznych domków leżących pośród gór, w bliskiej odległości jeziora Bukówka. Domki Osada Aurora zlokalizowane są na dużym obszarze starannie zaprojektowanego i wykonanego ogrodu, co zapewnia prywatność i komfortowy wypoczynek użytkownikom poszczególnych domków. Przy każdym domku znajdują się 2 bezpłatne miejsca parkingowe. Domki mają po 2 duże zadaszone tarasy oraz miejsce do opalania.

Piękna, malownicza lokalizacja oraz cisza i spokój pozwala na wypoczynek na łonie natury bez zgiełku i hałasu. Z racji lokalizacji Osady amatorzy ruchu na świeżym powietrzu znajdą wiele możliwości aktywności (trasy rowerowe, szlaki turystyczne, sporty wodne, wyciągi narciarskie po stronie polskiej i czeskiej). Nieopodal kompleksu znajdują się spękane skały. Malownicze miejsce ze skałami wysokości ponad 20m to nie lada wyzwanie dla lubiących wspinaczkę. 80 tras na dwunastu sąsiadujących skałkach ze stałą asekuracją i stanowiskami zjazdowymi.

W bliskiej odległości od Osady (250-300 m) znajduje się duży plac zabaw dla dzieci oraz siłownia zewnętrzna (bezpośrednio przy jeziorze). Amatorzy wędkowania odnajdą wiele zacisznych miejsc wokół Bukówki, gdzie będą mogli w spokoju oddać się swojej pasji.

Okolica idealna dla fanów fotografii oraz podziwiania okolicznej fauny i flory. Wkoło kompleksu wypoczynkowego jest dużo lasów, gdzie w sezonie letnim można znaleźć owoce leśne, a w jesiennym grzyby.

Osada Aurora położona jest na wysokości 540 m n.p.m., w odległości 18 min. od Przełęczy Okraj i Małej Upy, z których prowadzą malownicze szlaki turystyczne m.in. na Skalny Stół, Jelenkę, Sowią Przełęcz i Śnieżkę. Malowniczą trasą dojadą Państwo w ciągu 30 min. do Karpacza, a miłośnicy zabytków zanurzą się w Dolinie Pałaców i Ogrodów (m.in. Kowary, Jelenia Góra, Wojanów, Łomnica, Karpniki). W odległości 10 km w miejscowości Lubawka przekroczą Państwo granicę Państwa, aby skorzystać z atrakcji i wyrobów oferowanych przez naszych czeskich sąsiadów.

Opis domku

Domek posiada na parterze w pełni wyposażoną kuchnię, jedną łazienkę oraz przestronny salon z kominkiem z widokiem na akwen Bukówka i okoliczne góry. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie (dla 6-iu osób) i toaleta. W trosce o wygodę i komfort naszych gości wyposażyliśmy domek w materace gwarantujące zdrowy sen oraz kołdry i poduszki stanowiące wyroby medyczne. Na parterze w salonie znajduje się narożnik z funkcją spania (dla dodatkowych 2 osób).

Poszczególne domki różnią się od siebie konfiguracją łóżek oraz zastosowaną w domkach kolorystyką.

Obok każdego domku są dwa miejsca parkingowe. Teren jest ogrodzony, monitorowany, niestrzeżony.

Zarezerwuj teraz!